Úvod » Zdravé oleje » Malinový olej


        

Malinový olej

skladom

 

Číslo produktu: 051

Olej z malinových semien Aktívne latky: Malinový olej je plný vitamínov E a A – vynikajúci antioxidant, omega mastných kyselín.  Vzácny olej, ktorý dokáže účinne chrániť pokožku po celý deň. Má veľmi silný ochranný SPF faktor 30 - 50. Je bohatý na vitamín E, vďaka ktorému braní starnutiu pokožky a poškodzovaniu buniek.

Účinok:

prevencia rakoviny prostaty a prsníka

silný protizápalový a antioxidačný účinok

vitamín E bráni starnutiu pokožky

chráni pred UV žiarením

obsahuje omega 3 a 6 mastné kyseliny

Olej za studena lisovaný z malinových semien je bohatý na omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, celkovo obsahuje až 83 % esenciálnych mastných kyselín. Výborne sa hodí k vnútornému užívaniu. Zabezpečí ochranu vašej pokožky po celý deň. Prináša úľavu citlivej a začervenanej pokožke, pomáha pri ekzémoch, vyrážkach, lupienke a iných kožných ochoreniach. Po nanesení na pokožku vytvára bariéru lipidov, ktoré poskytujú ochranu pokožke a zaisťuje tak udržanie optimálnej vlhkosti pokožky. Vyniká svojimi antioxidačnými a protizápalovými účinkami. Olej je bohatý na vitamín E vo forme alfa-tokoferolu a gama-tokoferolu , čo sú dva dôležité antioxidanty, vďaka ktorým pokožka pomalšie starne. Odbúrava voľne radikály a zvyšuje imunitu u starších osôb. Okrem toho obsahuje aj vitamín A. Je dobre vstrebateľný. Tiež je veľmi vhodný pri prevencii proti zápalu ďasien. Olej je známy pre svoje zjemňujúce účinky na pokožku vlasov -  používa sa pri získaní nádherných lesklých vlasov. Vlasy sa budú nádherne lesknúť a žiariť.

Doporučujeme po aplikácii nechať pôsobiť olej na pokožke a až následne ísť do vody, v opačnom prípade sa olej odstráni z pokožky a môže v určitých prípadoch dôjsť k začervenaniu pokožky

zdroj informácií - internet